| | | | | | | صفحه اصلی
|
         ورود به حساب کاربری       
 
 
    پست الکترونیک
    رمز عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام        
ایجاد حساب کاربری        
     
       
         
     

 وب سايت "آموزگستر" براى جمع آوري و اطلاع رساني دوره های آموزشی، کنفرانسها، همایشها و ... در فضاي مجازي به زبان فارسي ايجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سايت مشروط به رعايت شرايط و الزامات ذيل و قوانين ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود به سايت و مرور سايت، بدون هيچگونه محدوديت و شرطى"قوانین و مقررات" را پذيرفته و اقرار مى‌نماييد که هرگونه توافق ديگرى بين شما و سايت "آموزگستر" در اين زمينه ملغى و بلا اثر خواهد بود .در صورت عدم موافقت با "قوانین و مقررات" لازم است بلافاصله استفاده از اين سايت را متوقف نماييد.


قوانین و مقررات

1.     باوجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت مميزي اطلاعات جمع آوري شده در سايت به کاررفته است اما به هيچ وجه نميتوان دقت و صحت آنها را تضمين يا ادعا نمو‌د. علاوه براین، به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات مانند تغییر استاد، تغییر ساعت برگزاری دوره و ... سايت "آموزگستر" هيچگونه تعهد و يا مسئوليتى را در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوري شده از دوره های آموزشی، آموزشگاه ها، اساتید، مشاغل وکنفرانسها، به عهده نمي‌گيرد.

2.     خدماتی که توسط وب سایت "آموزگستر" ارائه می‌گردند صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت "آموزگستر" پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت دراینترنت، تنها با کسب اجازه نام کتبی از مدیریت به همراه ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌ سایت "آموزگستر" و لینک دادن به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی نیز، تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت، امکان پذیر خواهد بود.

3.     اطلاعات موجود در سايت، از منابع رسمي و مورد تائيد آموزشگاه ها و اساتید گردآوري ميگرددکه هيچ نوع رابطه‌ي حقيقي و يا حقوقي با اين سايت ندارند. مسئوليت مستقيم آگهي‌ها نیز، با آگهي دهندگان آن مي‌باشد و صحت و سقم آن توسط سايت "آموزگستر"ادعا و يا تضمين نمي‌شود.

4.     سايت"آموزگستر"، جهت نمايش آگهي‌ها چه به صورت عادي و چه به صورت ويژه، قرارداد و يا تعهد نامه‌اي با آگهي دهندگان منعقد نمي‌کند. مطالب مندرج در آگهي‌ها ممکن است توسط آگهي دهندگان بصورت مداوم تغيير کند و يا به روز شود. در اين زمينه سايت"آموزگستر"، هيچ گونه مسوليتي در قبال هر نوع آگهي درج شده در سايت نمي‌پذيرد و اين سايت صرفا نمايش دهنده مطالب درج شده توسط آگهي دهندگان مي‌باشد.

5.     همانگونه که مستحضر هستید، ماهیت برگزاری دوره های آموزشی به این صورت است که امکان به حدنصاب نرسیدن یک دوره آموزشی و به تبع آن، عدم برگزاری دوره وجود دارد. لذا، وب سایت"آموزگستر"تا زمانی که آموزشگاه ها یا اساتید مربوطه خود، اقدام به حذف آن دوره آموزشی خاص ننمایند، از این موضوع مطلع نخواهد شد. بنابراین وب سایت "آموزگستر" هیچگونه مسئولیتی در قبال کنسل شدن یک دوره آموزشی که در این سایت نمایش داده شده است، نمی پذیرد

6.     سايت"آموزگستر" درمقابل اطلاعات سايتهاي ديگرى که با اين سايت مرتبط می باشند و یا به آن لينک داده شده باشند و يا لينک آنها در سايت قرار گرفته باشند، مسئول نيست. سایت های مذکورتوسط اشخاص و يا شرکت‌هاي ديگرى غير از سايت "آموزگستر"ايجاد شده‌اند و سايت "آموزگستر" بعنوان ناشر يا مروج مطالب مندرج دراين سايت‌ها عمل نمى‌کند.

7.     سايت"آموزگستر" به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومي، دولتي و نيمه دولتي وابسته نيست و بصورت خصوصي اداره مي شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به "آموزگستر" مي باشد.

8.     ارائه خدمات باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، سايت"آموزگستر" مي تواند با صلاحديدخود از ارايه خدمات رايگان به كاربر خودداري نمايد.

9.     اخبار، اسناد و مدارك موجود برروي اين وبسايت ممكن است شامل اشكالات تحريري يا غيرعمدي باشد. اما ما اين حق را براي خود محفوظ ميداريم كه در هر زمان و در صورت صلاحديد خود، نسبت به رفع هر نوع اشكال و يا حذف قسمت يا قسمت هائي از سايت اقدام نماييم. سايت "آموزگستر" ممكن است هر نوع تغييرات ديگر درسايت و اطلاعات آن را در هر زمان انجام دهد.

10. هر گونه سوء استفاده از نام"آموزگستر"، مکاتبه از طرف "آموزگستر" و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج ازکشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگردخواهد بود.

11. وب‌ سایت "آموزگستر"، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یامغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

12. چنانچه نگراني و يا نکته اي مبهم دراين موافقت نامه مشاهده مي‌نماييد لطفا از طریق گزینه ی "ارتباط با ما" با وب سایت "آموزگستر" در تماس باشيد ."آموزگستر" سعي مي كند در کمترين زمان ممکن، نسبت به رفع نگراني و مشکل به وجود آمده اقدام نمايد

13. سايت "آموزگستر"مى تواند با به روز کردن شرايط استفاده از وب سايت، در هر زمان "قوانین ومقررات" را مورد تجديد نظر قرار دهد. شما مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى هستيد و بنابرين لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از قوانین و مقررات جارى و لازم الاجرا در زمان مذکور مطلع شويد.

14. حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت "آموزگستر" تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌ سایت"آموزگستر" است و وب‌ سایت "آموزگستر"حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

15. اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد. لذاجهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هرگونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به "آموزگستر" اطلاع دهد.

16. کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌ نام نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌سایت وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.

17. کاربران به خصوص آموزشگاه ها و اساتید تعهد می‌نمایند هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب سایت"آموزگستر" اصلاح نماید. در غیراین‌صورت، این وب‌سایت هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال تبعات ناشی ازعدم صحت اطلاعات نخواهد داشت.

18. وب‌ سایت "آموزگستر" اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

19. تمامی اطلاعات مربوط به دوره های آموزشی توسط آموزشگاه های عضو این وب سایت تهیه وتولید می شوند و آموزشگاه ها هر زمانی که بخواهند می توانند این اطلاعات را ویرایش و یا از روی سایت حذف نمایند.

20. اطلاعات مربوط به اساتید و آموزشگاه ها که در این وب‌سایت قرار گرفته است، توسط اساتید و آموزشگاه ها تولید می‌شود ومسؤولیت صحت آن، بر عهده‌ی اساتید و آموزشگاه ها می‌باشد. با وجود این که "آموزگستر" تلاش دارد این اطلاعات را به بهترین شکل ممکن ارائه کند، اما نمی‌تواند صحت و جامع بودن آن‌ها را تایید یا رد کند.

 

 

 

 
 
  دوره های آموزشی ویژه   
در حال حاضر دوره ویژه ای وجود ندارد
  اساتید ویژه   
دکتر یحیی علوی  دکتر یحیی علوی
1 تعداد نظرات
10 تعداد بررسی ها
Rate:9
دکتر شهریار شفیعی  دکتر شهریار شفیعی
1 تعداد نظرات
5 تعداد بررسی ها
Rate:9
دکتر روزبه کتب زاده  دکتر روزبه کتب زاده
2 تعداد نظرات
3 تعداد بررسی ها
Rate:8
دکتر محمد احمدزاده  دکتر محمد احمدزاده
2 تعداد نظرات
7 تعداد بررسی ها
Rate:8
رضا آتش فراز رضا آتش فراز
1 تعداد نظرات
4 تعداد بررسی ها
Rate:9
دکتر میلاد گرجی  دکتر  میلاد گرجی
4 تعداد نظرات
13 تعداد بررسی ها
Rate:9
دکتر مجید ایوزیان  دکتر مجید ایوزیان
1 تعداد نظرات
14 تعداد بررسی ها
Rate:9
محسن عسگری محسن عسگری
0 تعداد نظرات
0 تعداد بررسی ها
Rate:0
 
 
ثبت نام کاربر
قوانین و مقررات
صفحه اصلی
ثبت نام استاد
خدمات سایت
درباره ما
ثبت نام آموزشگاه
مزایای عضویت در سایت
ارتباط با ما
ثبت نام شرکت
پرسش و پاسخ های متداول
همکاری با ما
 
کليه حقوق اين سامانه متعلق به سایت آموز گستر می باشد
amoozgostar.com 2016 all rights reserved