| | | | | | | صفحه اصلی
|
         ورود به حساب کاربری       
 
 
    پست الکترونیک
    رمز عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام        
ایجاد حساب کاربری        
     
       
         
     

درباره ما

وب سایت" آموزگستر" با توجه به فقدان منابع و مآخذی که در صنعت آموزش و اطلاع رسانی دوره­ های آموزشی در ایران وجود داشته است، راه اندازی شده است. علیرغم وجود دوره های آموزشی بسیار زیاد در سراسر ایران، خیلی از آنها به دلیل عدم معرفیصحیح و کامل از دید بسیاری از ما پنهان مانده اند. یکی از وظایف و رسالتهای ما دراین وب سایت این است که این دوره های آموزشی را به کمک شما عزیزان و مسئولین محترمآموزشگاه ها و همچنین اساتید ارجمند شناسایی نماییم و آنها را به بهترین شکل ممکنبه هموطنان عزیز معرفی نماییم.

به عبارت بهتر، وب سایت "آموزگستر" باهدف اطلاع رسانی صحیح و سریع به دانش پذیران راه اندازی شده است. در سیستم فعلی"آموزگستر" آموزشگاه ها میتوانند دوره های آموزشی خود را به صورت مستقیمدر سایت وارد نمایند که این دوره ها پس از بررسی توسط مدیریت سایت و در صورت صحتاطلاعات بر روی سایت منتشر میشود. آموزشگاه های فعال در سایت همگی دارای مجوز وشماره ثبت بوده و از همکاری با آموزشگاه های بدون مجوز خودداری میشود.

لازم به ذکر است هیچ گونه تراکنش و خریدی در سایتصورت نمیگیرد و دانش پذیران محترم در صورت تمایل به شرکت در دوره های آموزشی فقطمیبایست با آموزشگاه برگزار کننده آن دوره تماس حاصل نمایند.

سیاست اصلی سایت، ارائهاطلاعات کامل و صحیح و بدون جهت گیری و جانب داری و بدون واسطه میباشد. همچنیناشتراک گذاری تجارب دانش پذیران قبلی، در بخشهای مختلف از ویژگیهای بارز و منحصربه فرد سایت محسوب میشود و با استقبال بسیار زیاد کاربران نیز مواجه شده است. زیرابه دلیل تعدد دوره ­های آموزشی، وجود آموزشگاه های مشابه برگزار کننده و همچنیناساتید مختلف، انتخاب برای دانش پذیران قطعا سخت و پیچیده بوده که به کمک سایت"آموزگستر" و با در نظر گرفتن همه جوانب، کاربران میتوانند انتخاب راحتتری نسبت به قبل داشته باشند.

سایت از قسمتهای زیادی برخوردار است که مهمترینآنها به شرح زیر است :

1.     دوره های آموزشی: کاربر در این قسمت با توجهبه نیاز خود دوره­ ی آموزشی مورد نظر را مطابق با بودجه و زمان خود پیدا می­کند ومستقیما با آموزشگاه برگزار کننده  تماس گرفتهو در صورت توافق در دوره مورد نظر شرکت می نماید.

2.     کنفرانسها: در این بخش، کاربران می توانند، با توجه به نیاز خود،از کنفرانسهای پیش رو مطلع شده و در صورت نیاز در آنها شرکت نمایند.

3.      توضیحات مربوط به دوره های آموزشی: این بخش بسیار کاربردی بوده و کاربران میتوانند، اطلاعات مورد نیازیک دوره آموزشی یا گروهی از دوره های آموزشی، نظیر شرح دوره، اهداف دوره، مخاطبیندوره و ... را بیابند و با اطلاعات کامل در یک دوره آموزشی شرکت نمایند.

4.      اساتید: در این بخشکاربران میتوانند رزومه اساتید را مطالعه نموده و حتی از دوره های پیش رو و دورههای گذشته یک استاد اطلاع یابند. علاوه بر این، کاربران می توانند تجربیات خود رااز شرکت در کلاس های آموزشی یک استاد خاص بنویسند و به هر استاد بر اساس معیارهایتعریف شده در سایت امتیاز دهند.

5.     آموزشگاه ها: در این بخش کاربران میتوانند از روند برگزاریدوره های آموزشی یک آموزشگاه اطلاع یابند بدون اینکه وارد سایت آن آموزشگاه شوند. همچنینکاربران می توانند آموزشگاه های فعال در سایت را که در دوره های آموزشی آنها شرکتکرده اند نقد و بررسی نمایند و به خدمات آنها امتیاز دهند.

6.      مشاغل سازمانی: یکی از جذابترین بخش­های سایت، این قسمت می باشدکه در آن کاربران با مراجعه به هر شغلی می توانند کلیه دوره های آموزشی متناسب باآن شغل را ببینید و برای افزایش مهارت های خود در آن شغل، در دوره های آموزشی مرتبطشرکت نمایند.

 

 
 
  دوره های آموزشی ویژه   
در حال حاضر دوره ویژه ای وجود ندارد
  اساتید ویژه   
دکتر یحیی علوی  دکتر یحیی علوی
1 تعداد نظرات
10 تعداد بررسی ها
Rate:9
دکتر شهریار شفیعی  دکتر شهریار شفیعی
1 تعداد نظرات
5 تعداد بررسی ها
Rate:9
دکتر روزبه کتب زاده  دکتر روزبه کتب زاده
1 تعداد نظرات
2 تعداد بررسی ها
Rate:8
دکتر محمد احمدزاده  دکتر محمد احمدزاده
1 تعداد نظرات
6 تعداد بررسی ها
Rate:9
رضا آتش فراز رضا آتش فراز
1 تعداد نظرات
4 تعداد بررسی ها
Rate:9
دکتر میلاد گرجی  دکتر  میلاد گرجی
4 تعداد نظرات
13 تعداد بررسی ها
Rate:9
دکتر مجید ایوزیان  دکتر مجید ایوزیان
1 تعداد نظرات
14 تعداد بررسی ها
Rate:9
محسن عسگری محسن عسگری
0 تعداد نظرات
0 تعداد بررسی ها
Rate:0
 
 
ثبت نام کاربر
قوانین و مقررات
صفحه اصلی
ثبت نام استاد
خدمات سایت
درباره ما
ثبت نام آموزشگاه
مزایای عضویت در سایت
ارتباط با ما
ثبت نام شرکت
پرسش و پاسخ های متداول
همکاری با ما
 
کليه حقوق اين سامانه متعلق به سایت آموز گستر می باشد
amoozgostar.com 2016 all rights reserved